piątek, 22 lipca 2016

Najlepsze kredyty konsolidacyjne

Kredyt konsolidacyjny, to decyzja trudna, ale jednocześnie niekiedy jedyna właściwa. Borykając się z przelotnymi problemami finansowymi, możemy go uniknąć, jednak w przypadku, kiedy przewidujemy, że mogą one potrwać nieco dłużej, warto udać się do doradcy finansowego, który pomorze rozwiać wątpliwości.Czasami bowiem to właśnie kredyt konsolidacyjny może okazać się „lekiem na całe zło”. Decyzję o nim jednak należy poprzedzić wnikliwą analizą rynku kredytowego, przejrzeć i porównać oferty poszczególnych banków jak również zastanowić się kilkukrotnie, czy rzeczywiście nie ma innej możliwości. Wśród wiodących na Polskim rynku finansowym banków, najlepszymi ofertami kredytów konsolidacyjnych dysponują takie jak: Alior Bank, BGŻ BNP Paribas i Santander. Ich oferty klasują się niezmiennie w czołówce wszelkich rankingów. Biorąc pod uwagę ich wieloletnia tradycję na polskim rynku finansowym oraz zaufanie jakim darzą je klienci, warto przyjrzeć się bliżej tym ofertom.

Alior Bank


Biorąc kredyt konsolidacyjny w Alior Bank klient zgadza się na wartość oprocentowania na poziomie 7% oraz #% prowizji od kredytu. Nie jest to suma duża, a biorąc pod uwagę dobrą historię kredytową, klient może wynegocjować nawet trzydziestoprocentową obniżkę tych kosztów. Biorąc pod uwagę okres spłaty, to bank ten pozwala nam rozłożyć kłopotliwe raty nawet na 120 miesięcy, przy czym kwota kredytu nie może być wyższa nić 200 tysięcy.

Santander Bank


Santander Bank natomiast oferuje co prawa najniższe oprocentowanie na poziomie 3, 99 %, ale i kwota kredytu jest w tym przypadku o wiele niższa, gdyż największa klasuje się na poziomie 25 tysięcy a okres kredytowania, to aż połowa mniej, bo tylko 60 miesięcy. Jednak zważywszy na potrzeby poszczególnych klientów, ta oferta może się okazać o wiele bardziej atrakcyjna. Osoby bowiem o mniejszym zadłużeniu, będą miały możliwość jego szybszej i tańszej spłaty. Należy jednak wziąć pod uwagę również niezbędne formalności, które w przypadku Alior Banku można załatwić niemal całkowicie Online natomiast w przypadku innych instytucji finansowych, takich jak na przykład Santander będzie konieczna wizyta w banku. Decyzja o kredycie konsolidacyjnym jest zawsze trudna, podobnie jak trudne są decyzje o każdym innym zobowiązaniu finansowym. Zawsze też jest kosztowna, co nie znaczy że trzeba jej unikać, może bowiem przynieść wiele dobrego, ale z pewnością należy ją skrupulatnie przemyśleć.

Znajdź najlepszy kredyt konsolidacyjny korzystając z rankingu internetowego.

1 komentarz:

  1. Dzięki za podrzucenie ofert, w przypadku kredytu konsolidacyjnego zawsze warto porównać. Natomiast jeśli chodzi o mniejsze kwoty, robiłem osobiste rozeznanie. W przypadku gdy potrzebujemy pożyczyć na krótszy okres czasu, zdecydowanie polecam zajrzeć tutaj.

    Pozdrawiam serdecznie!

    OdpowiedzUsuń