piątek, 18 grudnia 2015

Interesują Cię promocje bankowe? Przeczytaj ten artykuł!

Coraz większa ilość ciekawych ofert w bankach powoduje ogromne zainteresowanie potencjalnych klientów. Wystarczy nadmienić, że w ostatnich miesiącach można było praktycznie bez żadnego wysiłku zdobyć tablet, czy sto złotych za założenie konta i są kolejni chętnie na najlepsze promocje bankowe. W dzisiejszym tekście przybliżymy nieco ten temat i zaprezentujemy naszą opinię – czy warto korzystać z takich promocji?


Wady korzystania z promocji


Zacznijmy może od wad. Z całą pewnością potrzeba czasu, aby zapoznać się z tyloma promocjami i odpowiednio się do nich przygotować. Należy zapoznać się z ofertą no i wiedzieć, czy jest ona dla nas odpowiednia. Najlepsze promocje bankowe często są przeznaczone dla nowych klientów banków. Jeżeli więc przez ostatnie lata byliśmy dość aktywni to niestety nie skorzystamy ze wszystkich propozycji. Warto jednak pokusić się o zamykanie nieużywanych kont. Pozwoli to nie tylko uniknąć potencjalnych opłat, ale także spowoduje, że będziemy po jakimś czasie traktowani przez bank jako nowi klienci. Po jakim czasie? To zależy już od konkretnej placówki finansowej. Czasami może to być miesiąc, czasami kilka miesięcy, a czasem nawet rok, dwa lata albo nawet trzy. Nie ma reguły, nie ma z góry narzuconych jakichś standardów. Mamy wolny rynek, więc każdy bank może sobie dyktować takie warunki jakie chce. Promocje banków 2016 też się rzecz jasna tego tyczą.

Zalet jest zdecydowanie więcej


Przejdźmy teraz do zalet. Dzięki temu, że korzystamy z promocji będziemy mieli zastrzyk gotówki. Najlepsze promocje bankowe to kilkaset złotych. W skali całego roku są osoby, które mogą zaoszczędzić nawet kilka tysięcy złotych! To ogromnie ważne szczególnie dla mniej zamożnych osób. W związku z tym, że promocji jest mnóstwo, to trzy tysiące jest w zasięgu naszych możliwości. Aktualne promocje bankowe kuszą więc warto z nich korzystać i jest to bardzo proste między innymi dzięki temu, że istnieją blogi finansowe, są dostępne liczne narzędzia w Internecie, dzięki którym szybko możemy przejrzeć i porównać najlepsze oferty banków.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz